O konferencji

Od wielu już lat koniec roku dla osób związanych z fizjoterapią i szeroko rozumianą rehabilitacją wiąże się z dwoma ważnymi wydarzeniami w centralnej Polsce. We wrześniu w Łodzi odbywają się Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego pod patronatem m.in. Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, a następnie organizowane przez PTF w listopadzie, w Pabianicach, Konferencje/Kongresy podsumowujące rok w branży.

Tak też będzie w tym roku. Konferencja Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii odbędzie się w dniach 24-25 listopada (piątek, sobota) i jak co roku zgromadzi kilkuset fizjoterapeutów oraz lekarzy zajmujących się rehabilitacją.

Jak co roku dla naszych uczestników przygotowujemy salę wystawienniczą, by mogli zapoznać się z bieżącą ofertą najważniejszych, działających na polskim rynku Firm, w latach 2014-2016 gościliśmy przeszło 30 wystawców, a ubiegłoroczną galerię zdjęć z sali wystawienniczej prezentujemy poniżej.

Dla naszych gości przygotowujemy także bankiet. W ubiegłym roku gościliśmy na nim przeszło 170 osób. To bardzo dobra okazja, aby nawiązać kontakty biznesowe w mniej formalnej atmosferze.
Tegoroczna konferencja będzie m.in. podsumowywała pierwszy rok funkcjonowania Krajowej Izby Fizjoterapeutów, zgromadzi zarówno co najmniej kilkudziesięciu delegatów na I Krajowy Zjazd Fizjoterapeutów, jak i członków Krajowej Rady Fizjoterapeutów.

Zapraszamy Państwa do udziału w XIII Konferencji PTF. Chcemy zaproponować jedną z kilku opcji wystawienniczych zamieszczonych TUTAJ, informując jednocześnie, że wcześniejsza decyzja o udziale w Konferencji pozwoli nam wcześniej rozpocząć promocję Państwa Firmy na naszych materiałach promocyjnych i stronach internetowych.

Zachęcam też do skorzystania z oferty reklamowej patrona medialnego Konferencji – kwartalnika Fizjoterapia Polska, którego ostatni tegoroczny numer ukaże się właśnie podczas XIII KN PTF.

Z wyrazami szacunku

Komitet Organizacyjny XIII KN Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii


FORMULARZ DLA WYSTAWCÓW


PROMOCJA NA REKLAMĘ W


GALERIA 2016

[supsystic-gallery id=1]